Facebook hesabıyla giriş
Şifremi Unuttum Nasıl Çalışır? Hakkımızda İletişim İş Ortaklığı (Affilate) -

18 yaşından büyükler içindir.

Görüşmeler gizlidir.

Telefon numaranız ve isminiz görünmez.

kişi şu anda canlı sohbet ediyor!
  • Üyelik ücretsiz, hemen başla!
  • 1 görüşme yapabileceğiniz hediye kredi.
  • Ücret telefon faturana yansımaz.
  • Hiçbir iletişim bilgin karşı tarafça görünmez.
  • Gizlidir ve güvenlidir.
Üye Olan Herkese
1 Görüşme Hediye!

ÜCRETSİZ ÜYELİK


* Onay amaçlıdır. Ücretsizdir.

Online Üyeler
Telealem Nedir? Telefon numaran görünmeden görüşme yapmanı sağlayan bir sitedir. Üyelerin numaraları görünmeden birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için tasarlanmış bir platformdur. Üye olduğunuzda hesabınıza otomatik olarak yüklenen 1 arama ile hemen arama yapmaya başlayabilirsiniz.
Nasıl Çalışır? Sitemizde gizlilik esastır. Bu nedenle hiçbir üye, diğer üyenin iletişim bilgilerini, cep telefonu numarasını görmez. Sistemimiz santral vazifesi görerek, web sitesi üzerinden bir tuşa basarak arama yapan ve cep telefonundan aranan kişiyi sistem geri arar. Her iki telefonlarını açtığında ise birbirlerine bağlayarak görüşmelerine olanak tanır. Hal böyle olduğunda, hiçbir üye diğerinin iletişim bilgilerini bilmez.
YASAL UYARI

Bu site Mobilantis şirketinin ticari bir markasıdır. Bu web sitesinin kullanıcıları Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Sunduğumuz hizmetin alındığı web sitesi sadece servis sağlayıcıdır ve kullanıcıların kendi aralarında yaptıkları konuşmalardan sorumlu değildir.
5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesi'ne ve T.C.K'nın 125. Maddesi'ne göre sitenin kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılan üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemiz üyelerin arasında gerçekleşen yazılı/sesli/görüntülü iletişimlerinden hasıl olan davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz.
Kullanım şartları kural ihlallerinden kaynaklanan olumsuz neticelerden müteselsilen üyeler sorumludur. 18 yaşından küçükler bu hizmetten yararlanamaz.